Top
تصمیم کبری - نرم افزار چند رسانه ای با موضوع سبک زندگی اقتصادی

تصمیم کبری - نرم افزار چند رسانه ای با موضوع سبک زندگی اقتصادی

تعاریف و مباحث نظری درباره سبک زندگی اقتصادی و اقتصاد مقاومتی
دیدگاهها و نظریات صاحب‌نظران این عرصه
ارائه الگوهای کلی در این باره
الگوهای مصداقی و عملی تجربه شده در زمینه اقتصاد مقاومتی
مباحث کاربردی و مصداقی درخصوص مسائل روزمره زندگی در حوزه اقتصاد فردی، خانوادگی و اجتماعی از قبیل هزینه انرژی و برگزاری مهمانی تا سفر و سرمایه‌گذاری و فرهنگ کار

 اگر برای خرید تمایل به عضویت در سایت ندارید،

فقط کافی است نام محصول را به سامانه ۳۰۰۰۷۶۵۰۰۰۱۰۸۲ بفرستید

همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت


قیمت: 6000 تومان
قیمت برای شما: 5000 تومان

محصولات مشابه

از ویژگی های نرم افزار تصمیم کبری  این است که از ابتدای ورود یک راهنما به صورت تصویری شما را با بخشهای اصلی نرم‌افزار آشنا می‌کند و در هر بخش نیز موضوعات آن را به شما معرفی می‌نماید.فایلهای متعدد صوتی و تصویری از سخنرانی و یا گفتگو با اساتید و بزرگان و همچنین مستندهای دیدنی و گزارشهای مختلف در جای جای نرم‌افزار به تبیین بهتر مباحث کمک شایانی نموده است.

یکی از قسمتهای جذاب نرم‌افزار تصمیم کبری مجموعه نمایشی خانواده قناعت است؛ خانواده‌ای که در هر قسمت بخشی از زندگی روزمره ما را با روایتی شیرین به تصویر و نقد می‌کشند. این مجموعه یا به بیان دیگر سریال، به تناسب موضوع در قسمتهای مختلفی از نرم‌افزار در دسترس شماست.

این نرم افزار به یکی از دغدغه‌های والدین یعنی آموزش مهارتهای زندگی به ویژه مهارتهای روزمره اقتصادی به فرزندان نیز توجه کرده است. انیمیشن یا همان کارتون، شاید جذاب‌ترین رسانه‌ای است که می‌توان از طریق آن با کودک سخن گفت. تنظیم دخل و خرج و یا استفاده صحیح از مواد غذایی، لوازم‌التحریر و پوشاک و همین‌طور انرژی، ارتباطات، تفریح و مهمانی از جمله موضوعاتی هستند که برای هر کدام دست کم یک و بعضاً تا چند کارتون، در بخشی جداگانه ویژه کودکان ارائه شده است.

صدها مقاله و خاطره، ساعتها فیلم و صوت، چندین جزوه، نشریه و دیگر منابع مکتوب، چندین پوستر و اثر گرافیکی و کاریکاتور، در کنار مستندها و آثار نمایشی، مجموعه‌ای متنوع را تشکیل داده است که می‌تواند ضمن تغییر نگاه شما به اقتصاد و سبک زندگی، به صورت عینی نکات کاربردی را در رابطه با موضوعاتی از قبیل خرید، پس‌انداز، پوشاک و خوراک و دیگر مصادیق و اعمال اقتصادی برای شما به ارمغان آورد. این نرم افزار به شما کمک خواهد کرد تا نگرشی نو به اقتصاد خانواده داشته باشید.

نظرات کاربران

نظر بدهید