از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

تابلو کاشی لعابدار طرح همه بر سر زبانند و تو در میان جانی 8 تکه

وضعیت موجود
قیمت 194000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

تابلو کاشی لعابدار طرح همه بر سر زبانند و تو در میان جانی

8 تکه

 

اگر برای خرید تمایل به عضویت در سایت ندارید،

فقط کافی است نام محصول را به سامانه ۳۰۰۰۷۶۵۰۰۰۱۰۸۲ بفرستید

همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

تابلو کاشی دیوارکوب لعابدار طرح همه بر سر زبانند و تو در میان جانی 8تکه

تابلو کاشی لعابدار طرح همه بر سر زبانند و تو در میان جانی _ 8تکه با قابی از جنس چوب توسکا انتخاب خوب و مناسب برای علاقه‌مندان به آثار تزیینی با هویت ایرانی ،هنر صنایع دستی و خط است.بر روی این محصول خط زیبایی از استاد امید گنجعلی از اساتید رشته خوشنویسی ایرانی ، حک شده که شعر همه بر سر زبانند از دیوان اشعار سعدی انتخاب شده و روی کاشی لعاب دار پرداخت شده ،و جلوه و نمای فوق العاده زیبایی به کار بخشیده است.گنجعلی یکی از اساتید به نام خط و خوشنویسی در ایران می باشد.

متن تابلو 8 تکه روی کاشی لعاب دار فیروزه ای رنگ اجرا شده و ظاهر سنتی و بسیار زیبایی را دارا به خط نوشته شده داده است و همچنین رنگ آجری زیر لایه لعاب حس اصالت کار و ایرانی و سنتی بودن را به ما می دهد..

ابعاد هر یک از کاشی های تابلو کاشی لعاب دار همه بر سر زبانند، ده در ده سانت می باشد و هشت کاشی کنار هم قرار گرفتند.همچنین در متریال تابلو بسیار دقت شده تا از مواد درجه یک استفاده شود تا بر زیبایی این اثر بی افزاید و بتواند انتخابی بسیار مناسب برای هدیه های رسمی می باشد تا در روی دیوار منزل و اداره و محل کار شما نقش ببندد و هنر لعاب برداری و خط روی دیوار منزل و دفترکارتان باشد تا نمایانگر اصالت و حسن سلیقه‌ی شما باشد.یک حلقه در پشت قاب تابلو هشت تکه وجود دارد تا بتوانید آن را به دیوار آویزان کنید. .

وزن کلی دیوار کوب طرح همه بر سر زبانند، 2250 گرم است و کیفیت لعاب و تراش آن بسیار عالی و قابل توجه است.اگر به دنبال یک تابلو برای هدیه دادن و به یادگار گذاشتن هستید،قطعا تابلو جلای هشت تکه با شعر همه بر سر زبانند، انتخاب بسیار مناسبی برای هدیه دادن خواهد بود.

 

مشخصات تابلو کاشی لعابدار طرح همه بر سر زبانند و تو در میان جانی _ 8تکه

ابعاد : 26x46x3 سانتی متر

وزن : 2250 گرم

متن : همه برسر زبانند و تو در میان جانی

جنس : کاشی لعاب دار

قاب : چوب توسکا

خط : استاد گنجعلی