از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

تابلو کاشی لعاب دار طرح ابا صالح (عجل الله) 9 تکه

وضعیت موجود
قیمت 200000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

 تابلو کاشی لعاب دار طرح ابا صالح (عجل الله)

9 تکه

 

اگر برای خرید تمایل به عضویت در سایت ندارید،

فقط کافی است نام محصول را به سامانه ۳۰۰۰۷۶۵۰۰۰۱۰۸۲ بفرستید

همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

تابلو کاشی دیوارکوب لعاب دار طرح ابا صالح (عجل الله) - نه تکه

 

تابلو کاشی لعاب دار طرح ابا صالح (عجل الله) -9تکه با قابی از جنس چوب توسکا انتخاب خوب و مناسب برای علاقه‌مندان به آثار تزیینی با هویت ایرانی ،هنر صنایع دستی و خط است. متن تابلو کاشی لعاب دار طرح ابا صالح (عجل الله) -9تکه روی کاشی لعاب دار فیروزه ای رنگ اجرا شده و ظاهر سنتی و بسیار زیبایی را دارا به خط نوشته شده داده است و همچنین رنگ آجری زیر لایه لعاب حس اصالت کار و ایرانی و سنتی بودن را به ما می دهد.

 

ابعاد هر یک از کاشی های تابلو کاشی لعاب دار، ده در ده سانت می باشد و نه کاشی کنار هم قرار گرفتند.همچنین در متریال تابلو بسیار دقت شده تا از مواد درجه یک استفاده شود تا بر زیبایی این اثر بی افزاید و بتواند انتخابی بسیار مناسب برای هدیه های رسمی می باشد تا در روی دیوار منزل و اداره و محل کار شما نقش ببندد و هنر لعاب برداری و خط روی دیوار منزل و دفترکارتان باشد تا نمایانگر اصالت و حسن سلیقه‌ی شما باشد.یک حلقه در پشت تابلو کاشی لعاب دار طرح ابا صالح (عجل الله) -9تکه وجود دارد تا بتوانید آن را به دیوار آویزان کنید.


وزن کلی دیوار کوب طرح اباصالح، 2250 گرم است. و کیفیت لعاب و تراش آن بسیار عالی و قابل توجه است.اگر به دنبال یک تابلو برای هدیه دادن و به یادگار گذاشتن هستید،قطعا تابلو نه تکه با طرح اباصالح، انتخاب بسیار مناسبی برای هدیه دادن خواهد بود.

 

مشخصات تابلو کاشی لعاب دار طرح ابا صالح (عجل الله) - 9 تکه:

ابعاد : 26x46x3 سانتی متر

وزن : 2250 گرم

متن : ابا صالح (عج)

جنس : کاشی لعاب دار

قاب : چوب توسکا