از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

میسیولوژی

وضعیت موجود
قیمت 35000 تومان
رتبه ی این کالا: 4.0

میسیولوژی

اجتهاد تبشیری کلیسا

مولف : سیدجعفر هاتف الحسینی

 

اگر برای خرید تمایل به عضویت در سایت ندارید،

فقط کافی است نام محصول را به سامانه ۳۰۰۰۷۶۵۰۰۰۱۰۸۲ بفرستید

همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

در این کتاب به مدل های نفوذ فرهنگی و علمی مسیحیت در جوامع و ادیان دیگر در قالب میسیولوژی پرداخته شده است.

میسیولوژی از دو کلمه میسیون و لوژی تشکیل شده است و به معنای تبشیرشناسی است که نوعی از اجتهاد تبشیری کلیساست که حدود ۱۰۰ سال است برای امر تبلیغ مورد استفاده قرار می گیرد تا بتوانند بهترین راه برای تبلیغ را شناسایی کنند.

میسیولوژی از چهار رشته الهیات، استراتژی، تاریخ و علوم اجتماعی تشکیل شده است و علوم اجتماعی آن نیز متشکل از جامعه شناسی، انسان شناسی، روانشناسی و هر علمی که در رابطه با موضوع انسان است می باشد که در امر تبلیغ مورد استفاده قرار می گیرد.

نویسنده کتاب میسیولوژی از طریقه آشنایی اش با این علم اشاره می کند که اسناد محرمانه ای از استفاده تبشیر مسیحیت در اصفهان پس از آزادسازی توسط کلیسا در سال ۲۰۱۲ به دست ما رسید و در این اسناد موارد جالبی مثل عدم انجام مناظره توسط آنها بود و از اینجا با جریانی مواجه شدیم که قابل درک نبود و از اینجا تحقیقاتی را در این زمینه شروع کردیم.

در این کتاب ابعاد مختلفی از علم میسیولوژی مورد بررسی قرار گرفته است که از آن جمله می توان به معنا شناسی و علوم میسیولوژی، هویت ایرانیان و تاثیر آن، علوم مرتبط با تغییر فرهنگ و موارد دیگری همچون CPM یا همان کلیسای خانگی اشاره کرد.

 

 

نام انتشارات: اندیشه مولانا

سال: 1398

نوبت چاپ: اول

شمارگان: 2000

قطع: رقعی

تعداد صفحه: 226

شابک:

978-600-7088-83-8