از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کتاب 2000 دستورالعمل مجرب

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

2000 دستورالعمل مجرب،به همراه 100 دستورالعمل کارگشا و 26 کرامت منتشر نشده از شیخ نخودکی

نویسندگان : حسین آقایی - احمد بانپور

 

اگر برای خرید تمایل به عضویت در سایت ندارید،

فقط کافی است نام محصول را به سامانه ۳۰۰۰۷۶۵۰۰۰۱۰۸۲ بفرستید

همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

در مقدمه آمده است:کتاب حاضر که مجموعه ای اصلی و کامل از ادعیه, اذکار, اسماء الهی و دستورالعمل های مجرب و معتبر می باشد که  نیاز خوانندگان را در حد امکان برآورده می سازد. مطالب این کتاب از منابع معتبر استخراج شده و تقدیم خوانندگان می گردد و به این منابع در پاورقی اشاره شده است و اگر در موارد انگشت شمار, منبع دعایی نیامده از کتاب تحفه ی رضویه علامه جلیل القدر و مجتهد بزرگوار سید رضی رضوی می باشدکه قبلا توسط حقیر ترجمه و چاپ شده است.مسئولیت برآورده شدن یا عدم استجابت آن فقط در انحصار خداوند متعال می باشد و در این کتاب همانند یک گزارشگر عمل شده است هرچند بسیاری از آنها مجرب و یا از زبان زبان اولیاء خدا آمده است.

این کتاب در نه بخش تنظیم شده است:

بخش اول خواص آیات قرآن

بخش دوم خواص اسماء الهی

بخش سوم توسعه معاش و پرداخت قرض

بخش چهارم درمان بیماری ها

بخش پنجم برآورده شدن حاجات ( آیات قرآن )

بخش ششم توسل به معصومین علیهم السلام

بخش هفتم دستور هایی برای بچه دارشدن

بخش هشتم برآورده شدن حاجات (نماز)

بخش نهم دستورالعمل های اخلاقی و کارگشا از مرحوم شیخ حسنعلی نخودکی اصفهانی

در بخشی از این کتاب می خوانیم:

سوره حشر

200 ـ از امام صادق علیه السلام نقل شده است برای قضاء حوائج و تسهیل امور مهم چهل روز و هر روز یک مرتبه سوره حشر را بخواند و چنانچه در طی چهل روز قطع شود دوباره شروع کند اکثر علما بر مجرب بودن آن اعتراف کرده اند.

201 ـ در طب الائمه آمده است: محمد بن اسحق بن ولید از امام صادق علیه السلام روایت می کند که فرمود: آیه 21 سوره حشر تا پایان سوره را با حالت طهارت بخوان که برای ساکن شدن درد, ورم و رفع ضعف شنوایی خوب است که در فصل بیماری ها قسمت ورم بدن توضیح مفصل تر آن آمده است.

202 ـ در روایت دیگر آمده است: هر که در روز چهارشنبه هفتاد مرتبه آیه « هو الله الذی لا اله الا هو عالم الغیب و الشهادة هو الرحمن الرحیم » ( حشر 22 )بر اهل علم و قلم پیروز شود و فتوحات برای او دست دهد و حاجات او برآورده شود و غنی گردد.

206 ـ آیت الله کشمیری درباره روش ختم سوره حشر گوید:سوره حشر مخصوصا چهار آیه آن دارای امتیازات بسیار است: یک روش خواندن آن به ایت طریق است که یک روز اربعین از ر وز اول یک مرتبه, روز دوم دو مرتبه, تا روز چهلم چهل مرتبه و برای مرتتبه دوم( چهل روز دوم ) عکس اول شروع می ش ودتا اربعین دوم تمام شوداین عمل  برای استجابت دعا خوب است.دو مرتبه در نجف اشرف به این طریق خواندم.

 

نام انتشارات: ضامن آهو

سال: 1394

شمارگان: 3000

شابک:

978-964-7824-28-9