از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

قلب خلقتی شگفت انگیز

وضعیت موجود
قیمت 15000 تومان
رتبه ی این کالا: 4.0

قلب خلقتی شگفت انگیز

نویسندگان : کبری سلطانی، سیدکاظم خدامی مارنانی

  

  

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

در آیات متعدد قرآن سخن های بسیاری از قلب انسان و تأثیر آن در شقاوت و سعادت انسان ها بیان شده است اما مهم این است که ما به جای توجه به معنای ظاهری آیات، به معنای واقعی کلمات برای رسیدن به سعادت خود توجه کنیم.
چنانکه حضرت موسی بن جعفر (ع) در تفسیر آیه 37 سوره ق این چنین به هشام فرمودند: ای هشام، اینکه خداوند در کتابش می فرماید در این خلقت (قرآن) نشانه هایی است برای کسی که قلبی دارد ،منظورشان این است که نشانه هایی برای صاحبان عقل است.
قفل نهادن بر قلب ما، خاشع کردن دلها و ... همگی آیاتی برای تفکر و تعقل ما و پیداکردن راه نجات ماست. پس باید همانگونه که بسیاری از بزرگان فرموده اند پا را فراتر از معانی ساده کلمات قرآن گذاشت و به دنبال حکمت و تفسیر پنهان شده در پس جملات آن باشیم.
خداوند متعال را شاکریم که پس از چندین سال تلاش، برای من و همسرم آقای سید کاظم خدامی، توفیقی مبنی بر تهیه و تدوین این مجموعه حاصل شد.
مجموعه ای که پیش روی شماست، به این امید تهیه گردیده که گامی هرچند کوچک در جهت ارتقاء سطح آگاهی مردم برداشته شده باشد و با توجه به اهمیت موضوع قلب، سعی شده است تا به تعاریف مختلف قلب (از نظر فیزیکی، روحانی، زیستی و ...) پرداخته و همچنین به بیماری های قلب و راه های درمان آن و راهکارهایی برای داشتن قلبی سلیم اشاره شود.

 

 

نام انتشارات: حدیث راه عشق

سال: 1394

نوبت چاپ: اول

شمارگان: 1000

قطع: رقعی

تعداد صفحه: 150

شابک:

978-600-6722-55-5