از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

تیک تاک زندگی: مهارت های مدیریت زمان در خانواده

وضعیت موجود
قیمت 23000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

تیک تاک زندگی: مهارت های مدیریت زمان در خانواده

تیک تاک زندگی کتابی است برای مدیریت زمان در خانواده؛ ثانیه هایی که همچون ابر بهاری درگذرند و آهنگ گذر عمر را در گوش مان می خوانند.

نویسنده: حمیدرضا دوازده امامی و سعید خطیبی

 

اگر برای خرید تمایل به عضویت در سایت ندارید،

فقط کافی است نام محصول را به سامانه ۳۰۰۰۷۶۵۰۰۰۱۰۸۲ بفرستید

همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت

 

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

نویسنده این کتاب در 3 فصل کوشیده است با زبانی ساده و درخور فهم، اهمیت زمان و شیوه ی مدیریت آن را برای خوانندگان محترم تشریح کند. فصل اول کتاب با عنوان «زندگی و زمان» به ارزش و اهمیت زمان می پردازد. فصل دوم با عنوان «راهزنان زمان» خواننده را با عوامل اتلاف وقت، به ویژه در زندگی خانوادگی آشنا می سازد و فصل سوم با عنوان «مدیریت زمان» خواننده را با مهارت های بسیار مهم مدیریت زمان آشنا می سازد.
 
 

آیا زندگی چیزی جز لحظه‌های تلخ و شیرینی است که امروزه با مرور خاطرات آن، گاهی کاممان تلخ می‌شود و گاهی بی‌اختیار گلِ‌لبخند بر لبانمان نقش میبندد؟

سهم همة ما از فرصت بینظیری که در این زندگی چندروزه به ما هدیه داده شده، زندگی‌کردن است نه فقط زنده‌بودن! فرصتی که حتی لحظه‌ای از آن بازگشت‌پذیر نیست و از همین ‌رو است که اهل معرفت، زمان را گران‌بهاتر از طلا دانسته‌اند؛ تیک‌تاک‌هایی که بی‌وقفه به گوش می‌رسند و اگر درست مدیریت و هدایت شوند زندگی‌سازند.

مهم‌ترین ثانیه‌های عمر ما در نهاد خانواده سپری می‌شود؛ جایی که تمام هویت ما در آن شکل می‌گیرد. تیک‌تاک زندگی آهنگ خوش باهم‌بودن است، آن‌هنگام که در کانون گرم خانواده گذر زمان در لبخندها، شورونشاط‌ها، صدای معصومانۀ کوچکترها، شیرینی خاطرات بزرگترها و دلدادگی‌ها گم می‌شود.

 

نام انتشارات: قبسات

سال: 1398

نوبت چاپ: دوم

شمارگان: 2000

قطع: رقعی

تعداد صفحه: 208

شابک:

978-600-8441-22-9