از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

خانه های اعیانی: مهارت های دست یابی به خانواده تراز اسلامی

وضعیت موجود
قیمت 18000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

خانه های اعیانی: مهارت های دست یابی به خانواده تراز اسلامی

در فرهنگ دینی خانه ای اعیانی خانه هایی است که در آن رشد دسته جمعی اعضای خانواده، تعریف درستی دارد؛ خانه هایی که باید میزان بزرگی آن را در دل های بزرگ اهل آن خانه جست و جو کرد و تمام زیبایی اش را وامدار اخلاق کریمانه تک تک اعضای آن خانه دانست.

خانه های اعیانی کتابی است برای مهارت دستیابی به خانواده تراز اسلامی، خانواده ای کامروا که در آن همه اعضاء در تجربه دلچسب خوشبخت بودن با هم شریک اند.

نویسنده: فریبا علاسوند

 

اگر برای خرید تمایل به عضویت در سایت ندارید،

فقط کافی است نام محصول را به سامانه ۳۰۰۰۷۶۵۰۰۰۱۰۸۲ بفرستید

همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت

 

 

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

خوشبختی چیست و چگونه می‌توان به آن دست یافت؟ این کتاب با ارائۀ تصویری از الگوی مطلوب خانوادۀ دینی، تفسیری متفاوت از خوشبختی در زندگی خانوادگی را به شما ارائه می‌دهد.

در فرهنگی که شهر فرنگ پیشکش‌مان کرده است، خانه‌ای اعیانی است که از بهترین و مقاوم‌ترین مصالح ساخته شده باشد؛ خانه‌ای که با قصرهای قوم ثمود هماوردی کند... . هرچند خانۀ بزرگ و مجلل از نعمت‌های خوب خداست، اما از قدیم گفته‌اند شرافت هر مکانی به شرافت کسی است که در آن مکان حضور دارد. در فرهنگ دینی ما خانه‌های اعیانی خانه‌هایی است که در آن رشد دسته‌جمعی اعضای خانواده تعریف درستی دارد؛ خانههایی که میزان بزرگی آن را در دل‌های بزرگ اهل آن خانه باید جستجو کرد و تمام زیبایی‌اش را وامدار اخلاق کریمانۀ تک‌تک اعضای آن خانه دانست. خانه های اعیانی کتابی است برای مهارت‌های دستیابی به خانوادۀ تراز اسلامی؛ خانواده‌ای کامروا که در آن همۀ اعضا در تجربۀ دلچسب خوشبخت‌بودن با هم شریک هستند.

 

نام انتشارات: قبسات

سال: 1398

نوبت چاپ: سوم

شمارگان: 2000

قطع: رقعی

تعداد صفحه: 144

شابک:

978-600-8441-09-0