از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

شور زندگی 2 سلامت عاطفی خانواده

وضعیت موجود
قیمت 50000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

شور زندگی

دفتر دوم

سلامت عاطفی خانواده 

اگر برای خرید تمایل به عضویت در سایت ندارید،

فقط کافی است نام محصول را به سامانه ۳۰۰۰۷۶۵۰۰۰۱۰۸۲ بفرستید

همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت

 

 

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

در کشور ما آمار طلاق‌های عاطفی (غیررسمی) به مراتب بیشتر از طلاق‌های رسمی و محضری است.

طلاق عاطفی به این معناست که زوجین با اینکه زیر یک سقف زندگی می‌کنند و طلاق نگرفته‌اند، اما از نظر عاطفی در حقیقت جدا شده‌اند. صدمات این نوع جدایی به مراتب بیشتر از یک طلاق واقعی است.

مشکلات عاطفی میان زوجین یک تهدید بسیار جدی برای بنیان خانواده‌ها محسوب می‌شود تا جایی که بسیاری از خیانت‌های زوجین در زندگی زناشویی به سستی یا قوت این عامل مهم بستگی دارد. وجود رابطه سالم عاطفی میان همسران به تداوم ادامه زندگی مشترک کمک می‌کند. شاهد این سخن آمار مراکز مشاوره زیر نظر سازمان بهزیستی و دادگستری‌هاست؛ بنابراین برای ایجاد یک رابطه عاطفی سالم میان همسران به آموزش مهارت‌های لازم نیازمندیم.

متأسفانه امروزه در محیط‌های آموزشی که سردمدار مباحث آموزش در کشور هستند جای اینگونه آموزش‌ها به صورت تخصصی و جدی خالی است.

«مرکز تحقیقات رایانه‌ای حوزه علمیه اصفهان» در راستای رسیدن به اهداف بلندمدت خود در زمینه سبک زندگی ایرانی- اسلامی و احساس مسئولیت در آموزش سلامت عاطفی به خانواده‌ها، نرم‌افزار و کتاب‌های شور زندگی را در اولویت کارهای خود قرار داده است. برای استفاده‌ بهتر و راحت‌تر خانواده‌ها، کتاب سلامت عاطفی به صورت صوتی و تصویری (فایل صوتی کتاب و فیلم سخنرانی کارشناسان) تهیه شده است. این محصول علمی- فرهنگی مورد تأیید متخصصان عرصه علم، فرهنگ و تربیت است و از علوم روز مانند روان‌شناسی و همچنین طب سنتی بهره گرفته است.

 

نام انتشارات: مرکز تحقیقات رایانه‌ ای حوزه علمیه اصفهان

سال: 1398

نوبت چاپ: اول

شمارگان: 1000

قطع: رقعی

تعداد صفحه: 304

شابک:

978-600-6146-77-5