از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

شور زندگی 3 سلامت جنسی خانواده

وضعیت موجود
قیمت 50000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

شور زندگی

دفتر سوم

سلامت جنسی خانواده

ویژه همسران

 

اگر برای خرید تمایل به عضویت در سایت ندارید،

فقط کافی است نام محصول را به سامانه ۳۰۰۰۷۶۵۰۰۰۱۰۸۲ بفرستید

همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت

 

 

 

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

خانواده از ابتدای تاریخ تاکنون، اصلی‌ترین نهاد اجتماعی و زیر بنای جوامع و خاستگاه فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بوده است. پرداختن به این بنای مقدس و بنیادین و هدایت آن به جایگاه واقعی‌اش موجب اصلاح انسان و غفلت از آن، موجب دور شدن بشر ازحیات حقیقی وسقوط به ورطه‌ نابودی می‌شود.
اسلام مکتبی انسان ساز است که بیشترین توجه را به جایگاه والای خانواده دارد. از این رو این نهاد مقدس را کانون تربیت می‌شمارد. سعادت و بدبختی جامعه انسانی را نیز به صلاح و فساد این بنا وابسته می‌داند و هدف از تشکیل خانواده را تأمین نیازهای عاطفی، جنسی و معنوی انسان برای رسیدن به آرامش می‌شمارد .
دستیابی به چنین خانواده‌ای علاوه بر ملاک‌ها و معیار‌های اولیه که در انتخاب همسر شایسته باید بدان توجه کرد نیاز به رهنمود‌ها و راهکار‌هایی دارد که این رهنمودها و دستورات تحت عنوان اصول حاکم بر روابط زن و شوهر باعث نشاط، گرمی و استحکام کانون خانواده خواهد شد .
امروزه آگاهی نبودن از مسائل عاطفی و جنسی به عنوان بخشی از مهارت‌های لازم برای زن و مرد در تشکیل خانواده باعث بروز بسیاری از مشکلات میان همسران شده است. طلاق عاطفی و جدایی زوج‌های زیادی در کشورمان ریشه در این ناآگاهی دارد. می‌توان با آموزش مهارت‌های بسیار ساده از وقوع این اتفاق جلوگیری کرد .
مجموعه شور زندگی که به همت مرکز تحقیقات رایانه‌ای حوزه علمیه اصفهان و با همکاری کلینیک سلامت عاطفی و جنسی دانشگاه شاهد تهران و جمعی از اساتید برتر در حوزه‌های طب سنتی- ایرانی اسلامی ، طب نوین و روان شناسی تهیه و تولید شده و می‌کوشد ضمن بیان ملاک‌های انتخاب همسر شایسته و پیش آگاهی‌های لازم برای پسران و دختران ایرانی به تشکیل خانواده به بررسی عوامل مؤثر بر سلامت عاطفی و جنسی پرداخته و به همسران کمک کند تا از تنش‌های زندگی مشترک کاسته و به روابط سالم دست یابند.

این پروژه با رویکرد اصلاح روابط زناشویی و بررسی بُعد عاطفی و جنسی آنها در دو مقوله طب و روان‌شناسی تهیه شده است. محتوا و راهکارهای این مجموعه که با پژوهش و تحقیق در منابع تربیت دینی ، طب سنتی- اسلامی ایرانی، طب نوین و روان‌شناسی تدوین شده  است.

 

نام انتشارات: مرکز تحقیقات رایانه‌ ای حوزه علمیه اصفهان

سال: 1398

نوبت چاپ: اول

شمارگان: 1000

قطع: رقعی

تعداد صفحه: 264

شابک:

978-600-6146-78-2