از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

شور زندگی 1 - تشکیل خانواده

وضعیت موجود
قیمت 37000 تومان
رتبه ی این کالا: 3.0

شور زندگی

دفتر اول

تشکیل خانواده

 

اگر برای خرید تمایل به عضویت در سایت ندارید،

فقط کافی است نام محصول را به سامانه ۳۰۰۰۷۶۵۰۰۰۱۰۸۲ بفرستید

همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت

 

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

طبق آمار سازمان ثبت احوال کشور، بیش از 60 درصد طلاق‌ها در پنج سال اول زندگی مشترک رخ می‌دهد. یکی از علل مهم این واقعه نبود آموزش‌های پیش از ازدواج و نداشتن انتخاب صحیح شریک زندگی برای یک عمر است.

انتخاب همسر یکی از مهم‌ترین و سرنوشت‌سازترین تصمیمات انسان و در عین حال یکی از دشوارترین و پرخطاترین انتخاب‌ها است.

نیروهای جنسی و جذبه‌های موقت که در فضاهای مختلف وجود دارد جوان را تحت فشار قرار می‌دهد و او را در انتخاب به اشتباه می‌اندازد. اگر جوان قبل از تشکیل خانواده آموزش‌های لازم برای انتخاب صحیح و معیارهای همسر شایسته را نبیند، مدیریت دوران خواستگاری را نداند و نتواند به شناخت درست از طرف مقابل برسد، ممکن است شکستی بزرگ را تجربه کند. این شکست‌ها جامعه را به سوی ناامیدی سوق می‌دهد و دولت‌ها را متحمل هزینه‌های بسیار می‌کند.

«مرکز تحقیقات رایانه‌ای حوزه علمیه اصفهان» به منظور پیشگیری از این هزینه‌های مادی ، معنوی و روانی اقدام به پژوهش حول محور انتخاب همسر کرده است و برای استفاده کاربردی جوانان از نتیجه این پژوهش‌ها، آن را در قالب کتاب و نرم‌افزار آماده عرضه نموده است. این محصول از زوایای مختلف به مقوله تشکیل خانواده نگریسته است؛ از جمله مزاج شناسی در طب سنتی و شخصیت‌شناسی در علم روانشناسی. امید است جوانان با کسب اطلاعات کافی و لازم در این محصول، اقدامی شایسته در انتخاب همسر داشته باشند.

 

نام انتشارات: مرکز تحقیقات رایانه‌ ای حوزه علمیه اصفهان

سال: 1398

نوبت چاپ: اول

شمارگان: 1000

قطع: رقعی

تعداد صفحه: 232

شابک:

978-600-6146-76-8